Polityka Prywatności

Jakie informacje są gromadzone o użytkownikach:

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, takie jak:. Twój adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie, o każdym użytkowniku.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami.
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Co jakiś czas możemy wysyłać wiadomości e-mail informujące o nowych usługach; wynikach przeprowadzonych badań; informacje o ważnych faktach, wydarzeniach lub promocjach; a także zawierające informacje na temat rozwiązań i usług naszej firmy. Możemy również kontaktować się z użytkownikiem w zakresie określonych ofert, które mogą być interesujące dla użytkownika. Ponieważ cenimy naszych klientów i użytkowników, oferujemy wybór opcji nieprzesyłania niektórych informacji marketingowych. Użytkownik może skontaktować się z nami i poinformować o wyborze takiej opcji.

Nie sprzedajemy, nie wynajmujemy ani nie dzierżawimy list klientów ani danych identyfikacyjnych innym firmom. Dane są odpowiednio przechowywane i zabezpieczone.

Zawarte na stronie materiały nie mogą być wykorzystywane na innych stronach WWW. Są to publikacje stworzone przez nas lub inne osoby współpracujące z nami, a więc chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z tego serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.sciezkasukcesu.pl/pp.html